سیستم صوت باشگاه ورزشی

امروزه سیستم صوتی به یکی از مهم ترین بخش های مجموعه های ورزشی تبدیل شده است. چرا که صدای مناسب (موسیقی) تاثیر بسزایی در عملکرد ورزشکاران دارد و دلیل این موضوع همگام شدن بدن با موسیقی و القای یک نظم درونی در هنگام ورزش کردن است.

نکته حائز اهمیت در سیستم صوت یک مجموعه ورزشی این است که باید تمامی فرکانس های صدا به تمام ورزشکاران برسد و در عین حال آزار دهنده نباشد. یعنی صدا به شکلی نباشد که در قسمتی از باشگاه صدایی شنیده نشود و در قسمتی صدا آزار دهنده باشد.

مجموعه صوتی فدک

مشاوره

کارشناسان مجموعه صوتی فدک، قبل از خرید، به شما مشاوره تخصصی میدهند که با توجه به محیط شما و نیازتون، به چه سیستمی، با چه چیدمانی نیاز دارید.

طراحی تخصصی

طراحی و اجرای سیستم صوت ورزشی از اهمیت خاصی برخوردار می باشد. تجهیزات صدا، در کنار طراحی و چیدمان خوب، صدای مطلوب دارند.

پشتیبانی

تمام پروژه های تجهیز شده توسط مجموعه صوتی فدک، دارای خدمات پس از فروش می باشند. و اگر باه کوچکترین مشکلی برخورد کردید، تیم فنی ما مشکل شما را حل می کند.


نظر مدیران باشگاه درمورد مجموعه صوتی فدک

مجموعه صوتی فدک، با کادری مجرب و حرفه ای، با نصب سیستم های صوتی خود توانسته رضایت مدیران، مربیان و همچنین ورزشکاران مجموعه های ورزشی را کسب کند.

سوالات متداول

پس از اینکه درخواست دادید، در کمتر از 72 ساعت، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت. (غیر از روزهای تعطیل)

خیر. تیم مجموعه صوتی فدک، امكان فروش و ارائه خدمات در کل کشور را دارد.

پس از اینکه فرم درخواست مشاوره را پر کردید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت. 

اگر قصد ارتقا یا به روز کردن سیستم صوت باشگاه را دارید، در قسمت توضیحات فرم مشاوره، بنویسید که سیستم صوت دارید و درخواستتون را اعلام کنید. پس از تکمیل فرم و ما با شما تماس خواهیم.

پس از مشاوره و توافق بین مجموعه ی فدک و شما، قراردادی تنطیم می گردد که شرایط پرداخت با توافق بین نماینده ی طرفین، صورت می گردد.

پس از نصب سیستم، اگر کوچکترین مشکلی برای سیستم صوت باشگاه بوجود بیاید و با ما تماس بگیرید، در کمترین زمان ممکن، مشکل شما را حل خواهیم کرد.

بهترین زمان، برای مشاوره برای نصب سیستم صوت، زمان کابل کشی برق محیط باشگاه است. قبل از نصب کلاف.

جواب دادن به این سوال کاملا اشتباه است. به دلیل اینکه برندهای بسیاری در بازار ایران وجود دارد و هر برندی تنوع بالایی از محصولات را دارا است. و نمیتوان گفت که فلان برند برای باشگاه خوب است و فلان برند خوب نیست. 

کارشناسان ما پس از بازدید و متناسب با نیاز شما، چند برند را بهتون معرفی خواهیم کرد

درخواست مشاوره

اگر صاحب باشگاه هستید، فرم زیر را پر کنید. در اسرع وقت باشما تماس خواهیم گرفت. و خواسته تون یا موردی بود که نیاز به توضیح داشت، در قسمت توضیحات بنویسید.

7849 200 0913 / 3260 217 0913
جهت راهنمایی کلیک کنید

سلام دوست عزیز

هر سوالی داشتید میتونید در واتساب از ما بپرسید.